Past shows

10.09.2017 DE / Anyway, Essen (canceled)
09.09.2017 DE / Small Town Heart, Haltern
09.07.2017 / A Day In The Forest, Soest
08.07.2017 / Langeln Open Air
07.07.2017 / Manateee Entertainment: Proberaum Konzert, Osnabruck
06.07.2017 / Plan B, Bielefeld
03.07.2017 / Hafenklang, Hamburg – Support for the Bellrays
28.06.2017 / Musikbunker, Aachen – Support for The Bellrays
09.06.2017 / Lucky’s Luke, Trier – Support for A Hurricane’s Revenge
06.05.2017 / Molotow, Hamburg
05.05.2017 / Zum Hubi, Duisburg
23.03.2017 / Vreemde Streken, Wageningen
17.03.2017 / Kytopia (Tivoli Oudegracht) Melonfest w/ Melonhead & Borgaard – Tickets
17.02.2017 / Gebr. de Nobel, Leiden (NL) w/ The Toy Dolls

2016

17.12.2016 NL / Utrecht / dbs w/  Green Lizard
16.12.2016 NL / Extase / Tilburg w/ Green Lizard
15.12.2016 NL / Amsterdam / Winston w/ Green Lizard
04.12.2016
DE / Osnabrück / Substanz   w/ Idle Class, Rivershores, Lamplighters
04.12.2016 DE / Osnabrück / Secret Jahrabschlusskonzert w/ Travels & Trunks
03.12.2016 DE / KöthenRockster 73  w/ Idle Class, Rivershores, Lamplighters
02.12.2016 DE / Chemnitz / AJZ   w/ Idle Class, Rivershores, Lamplighters
26.11.2016 DE / Berlin / Monarch
25.11.2016 DE / Hannover / Bei Chez Hein  w/ Abramowicz
24.11.2016 DE / Leipzig / naTo  w/ Abramowicz
24.11.2016 DE / Leipzig / Vodafone Karli
23.11.2016 DE / Dresden / Chemiefabrik  w/ Abramowicz
22.11.2016 DE / Stuttgart / Goldmarks  w/ Abramowicz
21.11.2016 DE / Mainz / Kulturcafé   w/ Abramowicz, Fights & Fires
20.11.2016 CH / Solothurn / Kofmehl w/ Abramowicz
19.11.2016 DE /  Solothurn / Red John’s Irish Pub
18.11.2016 DE / Trier / Ex-Haus  w/ Abramowicz, Milliarden, Lulu die Einhornfarm
17.11.2016 DE / Koblenz / Circus Maximus  w/ Abramowicz
6/11 Anyway, Essen, DE
5/11 The Tube, Dusseldorf, DE w/ Abramowicz
4/11 Schaubude, Kiel, DE w/ Abramowicz
21/7 Lux, Hannover, DE w/ The Smith Street Band
20/7 Winston, Amsterdam, NL w/ The Smith Street Band & Muncie Girls
19/7 The Box, Tessenderlo, BE w/ The Smith Street Band & Muncie Girls
7/7 Q-Factory, Amsterdam, NL w/ The Real McKenzies
6/7 Dynamo, Eindhoven, NL w/ The Real McKenzies
2/7 Festival De Beschaving, NL
11/6 Open Air am Holzerather See, DE
9/11 The Village Science Park, Utrecht, NL w/ Frank Valenza
4/6 Trompete, Bochum, DE
27/5 The Rock Cafe, Hamburg, DE w/ Abramowicz (EP release show)
25/5 Druckluft, Oberhausen, DE w/ anorak
14/5 Jovel, Munster, DE w/ Mr. Irish Bastard
23/4 Weststadthalle, Essen, DE w/ Blackout Problems
22/4 Zakk Club, Dusseldorf, DE w/ Blackout Problems
21/4 Bastard Club, Osnabruck, DE w/ Blackout Problems
16/4 Lucky’s Luke, Trier, DE
15/4 Nachttanz, Heidelberg, DE
9/4 Vera Downstage, Groningen
8/4 Artheater, Koln, DE w/ Astairre
6/4 Zum Hubi, Duisburg, DE
5/4 Cassiopeia, Berlijn, DE
4/4 Ramones Museum, Berlijn, DE
3/4 Park Club, Furstenwalde, DE
2/4 Molotow, Hamburg, DE
1/4  5 Years A Village, De Helling, Utrecht, NL
19/3 De Klinker Aarschot, BE w/ The Waiting Game & Olde Souls
18/3 Jam Club, Meppen, DE w/ Great Escapes & Rivershores
17/3 Dolhuis, Dordrecht, NL w/ The Badger & The Bass
12/3 Sugarfactory Amsterdam, NL w/ The Badger & The Bass
4/3, Releaseshow, De Helling, Utrecht, NL w/ The Daydream Fit

2015

19 Oktober – Sugarfactory, Amsterdam, Tim Vantol + COPPERSKY
17 Oktober – Merleyn, Nijmegen, Tim Vantol + COPPERSKY
26 September – Gleis 22, Münster
24 juli – De Bakkerij, Castricum
19 aug – Tivoli De Helling, Utrecht w/Strand of Oaks
10 juli – Big Rivers festival, Dordrecht
5 Juli – Day in the Forrest, Soest
5 Juni – Elektra, Sliedrecht
4 Juni – Winston, Amsterdam w/ De Koorts & Willem Wits
9 Mei – Paard van Troje, Den Haag + The Daydream Fit
8 Mei – Boothill Salloon w/ The Morning Hour & Daylight
2 Mei – Altstadt, Eindhoven + The Daydream Fit
30 April – Simplon, Groningen
25 April- OJC de Roos, Deurne + Mr. Bukit + Iguana Death Cult
19 April – Gigant Apeldoorn
18 April – Fame Plaza, Amsterdam (Record Store Day)
18 April – Velvet, Dordrecht (Record Store Day)
18 April – ACU, Utrecht – EP release show + The Daydream Fit + Apneu
17 April – Mezz, Breda
16 April – Pre-release show,  Houtzaagmolen De Ster, Utrecht

2014

19 december – Besloten feest, Leiden
14 november – Cafe Stapper, Alkmaar (Popronde)
8 november – Bar3, Rotterdam (Popronde)
7 november – De Joie, Maastricht (Popronde)
1 november -SBK,  Dordrecht (Popronde)
24 oktober – Scala, Venlo (Popronde)
23 oktober – Poppodium Romein, Leeuwarden (Popronde)
4 oktober – Forum Stage, Almere (Popronde)
4 oktober – Ekko, Utrecht + Paceshifters
18 september – Opera, Nijmegen (Popronde)
15 augustus – Zebra Festival, Gemert
20 juli – Zomerfeesten, Deurne
5 juli – Festival de Beschaving, Utrecht
14 juni – Tuinfeest van Elektra, Sliedrecht
16 mei – Elektra, Sliedrecht (semi-akoestisch)
25 april – Koningsnacht Rockt, Utrecht
19 april – Record Store Day: Satisfaction Records Heerlen, 12:00
19 april – Record Store Day: Vinilo Maastricht, 14:00
19 april – Record Store Day: Velvet Music Dordrecht, 18:00
19 april – De Gooth w/ Bear Makes Ninja (UK) & Blind Wives (UK)
10 april – Tweetakt, Utrecht w/ Bodypolitics & Hamertje Tik
4 april – Soestvrijstaal Festival, Soest
1 april – Tivoli Oudegracht, Utrecht w/ Band of Skulls
8 februari – De Bunker, Gemert
1 februari – The Village Coffee & Music, Utrecht (in-store)
11 januari – Elektra w/ Mozes and the Firstborn
4 januari – Schaalwerk Nieuwjaarsfeest (besloten), Utrecht
3 januari – Soestvrijstaal (Artischok), Soest

2013
28 december – Suzy B Hidout (Mary K Hotel), Utrecht (in-store)
14 december – Mezz, Breda
11 december – DB’s, Utrecht + Joan of Arc
07 december – Cafe Onder de Linden, Amersfoort
30 november – Vera Downstage
8 november – LoFriday – Kargadoor, Utrecht (semi-akoestisch)
28 oktober – Dwaze Zaken, Amsterdam (in-store)
24 oktober – Paard, Den Haag
12 oktober – Poppodium de Gooth, Ridderkerk
11 oktober –  NDRGRND, Nijmegen
11 oktober – Ondersteboven, Nijmegen (in-store)
11 oktober – The Fuzz, Nijmegen (in-store)
10 oktober – Ekko, Utrecht (release party)
12 september – Cafe Averechts, Utrecht (try-out)
14 februari Stukafest Enschede – Atak
19 februari Stukafest Tilburg
7 februari – Stukafest Utrecht

2012
18 november – Popronde: Nijmegen
17 november – Popronde: John Mullins Irish Pub, Maastricht
16 november – Popronde: De Kram, Eindhoven
15 november – Popronde: Schuttershof, Middelburg
10 november – Goothstock, Ridderkerk
03 november – Popronde: Fellini’s, Oss
02 november – Popronde: Eetcafe Spinoza, Leeuwarden
27 oktober – Popronde: Zandvoort aan de Eem, Amersfoort
25 oktober – Popronde: Atak, Enschede
19 oktober – Popronde: Cafe Bolle, Tilburg
13 oktober – Popronde: Cafe Stiels, Haarlem
11 oktober – Popronde: Cafe de Kar, Groningen
4 oktober – Popronde: Cafe XL, Wageningen
27 september – Paard cafe, Den Haag + Mr. Love And The Stallions
7 september – Popronde: Ndrgrnd, Nijmegen
7 september – Popronde: De Refter, Cultuur op de Campus, Nijmegen
2 september – De Wasserette, Breda
1 september – Ottopop, Ottoland
24 augustus – Cafe Stiels, Haarlem + Bodypolitics
8 april – Prilpop Festival, Sevenum
23 maart – Triplex Festival, LVC Leiden
9 maart – Cafe Stiels, Haarlem + Sur Nilsson
18 februari – Splotz, Roelofarendsveen + Body Politics
3 februari- Vera, Groningen + We Were Promised Jetpacks
2 februari – DB’s, Utrecht + Tall Ships
1 februari – Tivoli de Helling + We Were Promised Jetpacks

Want to book COPPERSKY? Please contact us.

Advertisements